Wielka Brytania, Medal nagrodowy Wielkiej Wystawy w Londynie, 1851

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:21:40
191246
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, Medal nagrodowy Wielkiej Wystawy w Londynie, 1851, Londyn, Aw: Głowy Wiktorii i Alberta w lewo, na dole dwa delfiny, VICTORIA D:G: BRITT: REG F:D: (kwiat) ALBERTUS PRINCEPS CONJUX. - W.WYON R.A - MDCCCLI - ROYAL MINT, Rw: Siedząca Brytania, nakładająca wieniec na głowę klęczącej przed nią personifikacji Przemysłu, wokół Azja, Europa, Afryka i Ameryka, DISSOCIATA LOCIS CONCORDI - PACE - LIGAVIT, w odcinku LEONARD. C: WYON D...SC: ROYAL MINT. LONDON., medal nienadany
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 75.9 mm, 214.53 g, medal lekko czyszczony

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 226

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł