Francja, medal nagrodowy

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:12:20
191199
Opis: Francja - XIX wiek, medal nagrodowy, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura OUDINÉ, OLIVIER DE SERRES SEIGNEUR DU PRADEL, Rw: Wieniec, pod nim sygnatura J•L, wokół wieńca COMICE AGRICOLE - SEDAN, na obrzeżu punca srebra i ARGENT
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 51.0 mm, 66.62 g, liczne uderzenia krawędzi, złotawa patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 62

1)  95 zł
2)  90 zł