Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VII, 1838

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:11:20
191364
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Ludwik VII, 1838, Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ 1838., wokół LOUIS VII DIT LE - JEUNE ROI DE FRANCE., Rw: LOUIS VII DIT LE JEUNE. / 41EME ROI. / FILS DE LOUIS LE GROS. / NÉ 1120. / ROI 1137. / PRISE ET SAC DE VITRY 1142. / PAIX AVEC LE COMTE DE CHAMPAGNE 1144 / COUR PLENIERE A BOURGES 1145 ... MORT 1180.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 62.39 g, patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 127

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  115 zł
4)  95 zł