Francja, żeton, 1776

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Francja, żeton, 1776

Francja, żeton, 1776

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:09:20
185551
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, żeton, 1776, sygnowany P DROZ, Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, Rw: Słońce, poniżej rój pszczół, DUCEM REGEMQUE SEQUUNTUR, w odcinku SECRETAIRES DU ROI 1776
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30.3 mm, 8.51 g
Literatura: Feudarent 339

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 123

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł