Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:06:40
191368
Opis: Europa - Włochy, medalik religijny, XVII/XVIII w., Rzym, Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Boska Loretańska, S MARIA - LAVRETAN, na dole ROMA, Rw: Ukrzyżowany Chrystus, wokół płaczące niewiasty, AMOR MEVS - CRV - CIF - I - XVS EST•
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.2 x 47.2 mm, 31.38 g, patyna, w górnej części wywiercony otwór

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 457

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  50 zł