Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk I, 1840

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:11:40
191363
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Childeryk I, 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej CAQUÉ 1840., wokół CHILDÉRIC I - ROI DE FRANCE., Rw: CHILDÉRIC I. / 4EME ROI. / FILS DE MÉROVÉE. / NÉ 437. / ROI 458. / DÉPOSITION DE CHILDÉRIC / ETIREMISE DU POUVOIR ... MORT 481.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 72.91 g, patyna

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 137

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  160 zł
4)  95 zł