Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Wielka Brytania, Medal nagrodowy Wielkiej Wystawy w Londynie, 1851
191246
Aw: Głowy Wiktorii i Alberta w lewo, na dole dwa delfiny,... | III |
130 zł szac. 200 zł 229 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738
185547
Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, pod popiersiem sygnatur... | II- |
100 zł szac. 125 zł 223 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1785
185552
Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, R... | I- |
100 zł szac. 125 zł 179 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 462 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VII, 1838
191364
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ ... | II+ |
185 zł szac. 150 zł 127 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk I, 1840
191363
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej CAQUÉ 1840., wokół CH... | II+ |
220 zł szac. 150 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert I, 1840
191365
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków CAQUÉ - 1840., wokó... | II |
210 zł szac. 150 zł 191 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR... | II |
80 zł szac. 100 zł 245 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę srebrnych godów, 1893
191196
Aw: Popiersie WIlhelma i Augusty w prawo, niżej sygnatura... | III/III- |
260 zł szac. 150 zł 276 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, medal nagrodowy
191200
Aw: Głowa Franciszka Józefa w prawo, FRANCISCVS JOSEPHVS ... | II- |
160 zł szac. 100 zł 299 wyświetleń |
6 | zakończona |