Francja, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:08:20
185547
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738, Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, pod popiersiem sygnatura R FIL, napis LUD XV REX CHRISTIANISS; Rw: Herb miasta Bayonne, podtrzymywany przez dwa lwy, NUN QUAM POLLU-TA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.3 mm, 7.72 g
Literatura: Feudarent 9261

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 118

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł