Niemcy, medal na pamiątkę srebrnych godów, 1893

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:16:00
191196
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal na pamiątkę srebrnych godów, 1893, Aw: Popiersie WIlhelma i Augusty w prawo, niżej sygnatura G. LOOS D., WILHELM KÖNIG V. PREUSSEN AUGUSTA KÖN.V.PR.V.SACHSEN, Rw: W wieńcu Z. E. / D. XI JUNI 1854. / D.L. / z. MORGENRÖTHE D. HÖHERENLICHTS / I. O. STOLP / D. BR. T. WEISE / U. SEINER GATTIN / A. GEB. WEYLANDT / ZUR SILB. / HOCHZEIT / D. 21. AUGUST / 1893., pod wieńcem sygnatura G. LOOS D.
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 51.2 mm, 54.30 g, medal czyszczony, nalot na rewersie, uderzenia na krawędzi, medal na pamiątkę srebrnych godów małżeństwa ze Słupska

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 166

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  105 zł