Zakończenie: 25-04-2019 20:00 ÷ 22:26
Niemcy, 1/2 talara, 1630
178750
półtalar wybity na 100-lecie Wyznania Augsburskiego, Aw: ... | II- |
1 200 zł szac. 2 000 zł 244 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Szwecja, 50 koron, 1976
178938
wybite z okazji ślubu (19.06.1976) Karola XVI Gustawa i k... | I- |
48 zł szac. 80 zł 122 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal na chrzest księcia Henryka, hrabiiego Chambord w Bordeaux, 1821
178714
Aw: Głowa księcia zwrócona w lewo i napis HENRI CHARLES F... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 226 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1838
177381
wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orle... | II |
75 zł szac. 120 zł 208 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal z okazji wystawy światowej w Paryżu, 1878
178312
Aw: Głowa Ceres w lewo, z wieńcem z liści, kwiatów i płod... | II |
75 zł szac. 125 zł 353 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, Wystawa Rzemieślnicza w Berlinie, 1844
178305
Aw: Germania siedząca na kamieniu, z wieńcem i mieczem, n... | I- |
90 zł szac. 150 zł 260 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal, bez daty
178712
Aw: Popiersie zwrócone w lewo, na nim sygnatura Andrieu F... | I-/II+ |
150 zł szac. 250 zł 177 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
157318
Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż kawalerski | III- |
26 zł szac. 30 zł 63 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, połówka denara, 1002-1009
140612
[Dach świątyni], pod nim wstecznie VOCH / Krzyż z kółkiem... | IV |
34 zł szac. 50 zł 115 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1808
164142
| III+/II- |
2 000 zł szac. 2 500 zł 248 wyświetleń |
2 | zakończona |