Niemcy, 1/2 talara, 1630

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, 1/2 talara, 1630

Niemcy, 1/2 talara, 1630

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:55:40
178750
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy II 1656-1680, 1/2 talara, 1630, Drezno, półtalar wybity na 100-lecie Wyznania Augsburskiego, Aw: Popiersie Johanna Georga i data 1630 25 Juny, w otoku napis, Rw: Popiersie Johanna i data 1530 25 Juny, w otoku napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.47 g, ciemna patyna
Literatura: Clauss/Kahnt 324, Kohl 209, Mers.1065

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 240

1)  1 200 zł