Polska, 5 złotych, 1830 KG

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 5 złotych, 1830 KG

Polska, 5 złotych, 1830 KG

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:09:40
178908
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1830 KG, Warszawa, odmiana z literami K-G (Karol Gronau, mincerz warszawski 1829-1834) przy szponach Orła
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, moneta rzadka i w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Bitkin 987, H-Cz. 3640, Kop. 2709 (R2), Plage 39, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 1041

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 800 zł
4)  1 550 zł
5)  1 500 zł
6)  1 200 zł
7)  960 zł
8)  840 zł
9)  820 zł
10)  760 zł