Polska, medal Otwarcie Biblioteki Publicznej we Lwowie przez Józefa Maksymiliana O..

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:20:20
178715
Opis: Polska - Królestwo Polskie 1815-1864, medal Otwarcie Biblioteki Publicznej we Lwowie przez Józefa Maksymiliana Ossolińskiego, autorstwa Josepha Langa z 1817 r, Aw: Popiersie Ossolińskiego w lewo, wokoło IOS MAX DE TĘCZYN C OSSOLINSKI SUP RR GAL ET LOD MARE O STE COMM, u dołu sygnatura IOS. LANG F.; Rw: Fasada budynku biblioteki, u góry MUSIS PATRIIS, w odcinku BIBLI PUB LEOPOLI FUNDA MDCCCXVII
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 45 mm, brąz, rzadki
Literatura: H-Cz. 3965 (R1)

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 798

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  760 zł