Niemcy, medal, bez daty

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, medal, bez daty

Niemcy, medal, bez daty

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:18:20
178712
Opis: Niemcy - Saksonia - Weimar-Eisenach - Karol August 1815-1828, medal, bez daty, Aw: Popiersie zwrócone w lewo, na nim sygnatura Andrieu F., Rw: Napis poziomy CAROLVS / AVGVSTVS / MAGNVS DVX / SAXONIAE otoczony wieńcem z liści dębowych
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40.5 mm, brąz
Literatura: Merseburger 4018

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 111

1)  150 zł