Francja, żeton pamiątkowy, 1838

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:17:20
177381
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, żeton pamiątkowy, 1838, wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orleanu 7 lipca 1838
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 37 mm, srebro 24.12 g, patyna
Literatura: Wurzbach 7127

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 182

1)  75 zł