Francja, medal z okazji wystawy światowej w Paryżu, 1878

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:17:40
178312
Opis: Francja - XIX wiek, medal z okazji wystawy światowej w Paryżu, 1878, Aw: Głowa Ceres w lewo, z wieńcem z liści, kwiatów i płodów rolnych na głowie, niżej sygnatura OUDINE, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Panorama Palais du Trocadero (miejsca, gdzie odbywała się wystawa światowa), niżej PALAIS DU TROCADERO, w otoku EXPOSITION UNIVERSELLE, niżej PARIS 1878, w odcinku ADMINon DES MONNAIES / ET MÉDAILLES, niżej sygnatura ALPHÉE DUBOIS, na rancie nabite *BRONZE, medal projektu Eugène-André Oudiné i Alphée Dubois
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.1 mm, 60.86 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi, delikatna patyna, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 123

1)  75 zł