Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:37:00
157318
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.92 g, gięty, wykruszenie krawędzi
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 59

1)  26 zł
2)  24 zł