Francja, medal na chrzest księcia Henryka, hrabiiego Chambord w Bordeaux, 1821

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:17:00
178714
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1815-1824, medal na chrzest księcia Henryka, hrabiiego Chambord w Bordeaux, 1821, Aw: Głowa księcia zwrócona w lewo i napis HENRI CHARLES FERDINAND MARIE DIEUDONNE DUC DE BORDEAUX, Rw: Jan Chrzciciel oblewający wodą święconą głowę młodego księcia trzymannego przez Francję, napis FILS DE ST LOUIS SOYEZ CHRETIEN, w odcinku u dołu BAPTEME DU DUC DE BORDEAUX I MAI 1821 i sygnatura GAYBARD F.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 38 mm, brąz

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 204

1)  90 zł