Zakończenie: 07-02-2019 20:00 ÷ 22:32
Francja, medal izby handlowej w Nancy, 1913
173635
Aw: Kobieta siedząca przy stole, z boków rośliny, przy st... | II- |
780 zł szac. 350 zł 274 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Nagroda Towarzystwa "Zachęty" w Warszawie, 1937
206727
Aw: Tacza z wygrawerowanym nazwiskiem 1937 GRZEGORZ ORŁOW... | IV |
260 zł szac. 100 zł 195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Poległym na polu chwały
173641
Aw: Symboliczna postać w stroju wojownika greckiego skład... | III+ |
210 zł szac. 75 zł 670 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D
173484
na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT SILBER 900 F, medal projek... | I-/II+ |
150 zł szac. 100 zł 689 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal upamiętniający przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza do Krakowa, 1890
173642
Aw:Popiersie Adama Mickiewicza 3/4 w lewo, wokół ADAM MIC... | II/II+ |
120 zł szac. 120 zł 422 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę wystawy przemysłowej w Berlinie, 1879
173640
Aw: Popiersia Wilhelma I i jego żony Augusty w prawo, niż... | II/II+ |
90 zł szac. 80 zł 229 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Izrael, Medal na pamiątke odkrycia listów Szymona Bar-Kohby, 1960
173761
Aw: Na tle pustyni dwoje ludzi schodzących po drabinie z ... | II/II- |
60 zł szac. 100 zł 235 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846
173639
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura BORREL, FERDINAND PHIL... | I/I- |
48 zł szac. 80 zł 213 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, Medal na pamiątkę ustąpienia ze stanowiska ministra transportu dr Lauro Müllera, 1906
173638
Aw: Popiersie dr. Lauro Müllera w prawo, na dole sygnatur... | II+ |
48 zł szac. 80 zł 192 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, Medal za zawody strzeleckie, XIX/XX w.
173636
Aw: Popiersie personifikacji Francij, na dole sygnatura H... | II- |
48 zł szac. 80 zł 302 wyświetleń |
1 | zakończona |