Polska, Nagroda Towarzystwa "Zachęty" w Warszawie, 1937

Polska, Nagroda Towarzystwa

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:31:00
206727
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Nagroda Towarzystwa "Zachęty" w Warszawie, 1937, Aw: Tacza z wygrawerowanym nazwiskiem 1937 GRZEGORZ ORŁOWSKI (artysta malarz) i napis wokoło TOW. ZACHĘTY SZTVK PIĘKNYCH WARSZAWA, Rw: Apollo z lwem, poniżej napis ARTIBVS, medal niesygnowany
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.46 g, 50 mm, bardzo rzadki nawet w tym stanie zachowania
Literatura: Strzałkowski 610 (RR)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 139

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  130 zł
4)  95 zł
5)  75 zł