Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:04:20
173802
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 100 marek, 4.04.1918, numeracja 1335093
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Miłczak K7, Ros. 470

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 756

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  120 zł