Polska, Medal Poległym na polu chwały

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:30:40
173641
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Medal Poległym na polu chwały, Aw: Symboliczna postać w stroju wojownika greckiego składa wianek na piersi poległego legionisty, z prawej sygnatura LEWANDOWSKI 1915, w oddali widoczne maszerujące wojsko i lecący nad nim Orzeł, na górze korona rozdziela napis: POLEGŁYM NA - POLU CHWAŁY, Rw: Obraz M.B. Częstochowskiej, w otoku napis: KRÓLOWO • KORONY • POLSKIEJ • MÓDL • SIĘ • ZA • NAMI. Z lewej: 1831 1863. 1914, medal projektu S. R. Lewandowskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 35.11 g, 49.8 mm, odmiana bez daty na dole awersu
Literatura: Strzałkowski 321

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 174

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  100 zł
6)  46 zł