Polska, medal upamiętniający przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza do Krakowa, 1890

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:30:20
173642
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, medal upamiętniający przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza do Krakowa, 1890, Kraków, Aw:Popiersie Adama Mickiewicza 3/4 w lewo, wokół ADAM MICKIEWICZ - * 1798+1855-1890, wokół wieniec z czterema tarczami herbowymi, Rw: Widok Wawelu, u góry TO OBROŃCA-WSKRZESICIEL NARODU, na dole sygnatura F.WOJTYCH KRAKÓW, medal projektu Felicjana Wojtycha
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.95 g, 35.4 mm, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Chomyn 1012

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 138

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  80 zł