Francja, Medal za zawody strzeleckie, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:28:20
173636
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, Medal za zawody strzeleckie, XIX/XX w., Aw: Popiersie personifikacji Francij, na dole sygnatura Henri•Dubois, w prawo, REPVBLIQVE FRANCAISE, Rw: Siedzący nagi mężczyzna, lewą rękę trzyma na tarczy, lewą nad plakietą, przy stopach sygnatura HENRI DUBOIS, w tle trzech strzelających mężczyzn, CONCOURS DE TIR - PRIX OFFERT PAR LE MINISTRE DE LA GUERRE, na rancie punca i napis BRONZE, medal projektu Henriego Dubois
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.02 g, 50.4 mm, delikatna patyna

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 83

1)  48 zł