Niemcy, medal na pamiątkę wystawy przemysłowej w Berlinie, 1879

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:29:40
173640
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm I 1861-1888, medal na pamiątkę wystawy przemysłowej w Berlinie, 1879, Berlin, Aw: Popiersia Wilhelma I i jego żony Augusty w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND SC., WILHELM DEUTSCHER KAISER AUGUSTA DEUTSCHE KAISERIN, Rw: W obwódce z kwiatów i liści ZUR / ERINNERUNG / AN DIE / BERLINER / GEWERBE- / AUSSTELLUNG / VON / 1879, w otoku GEPRÄGT AUF DER MÜNZMASCHINE VON LUDWIG LOEWE & Co - IN DER AUSSTELLUNGS HALLE
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.28 g, patyna, ładny

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 197

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł