Francja, medal izby handlowej w Nancy, 1913

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:28:00
173635
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal izby handlowej w Nancy, 1913, Aw: Kobieta siedząca przy stole, z boków rośliny, przy stole sygnatura V.Prouvre 1913, na dole monogram, Rw: Widok fragmentu fasady izby handlowej w Nancy, z lewej kwitnący oset i wstega na której CHAMBRE DE COMMERCE DE NANCY, na dole wygrawerowane M. PAUL / 1920, na rancie punca srebra i napis 1ARGENT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 150.81 g, 68.2 mm, lekkie uderzenie krawędzi, ładny

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 162

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  520 zł
4)  400 zł