Francja, medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:27:20
173639
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846, Paryż, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura BORREL, FERDINAND PHILIPPE LOUIS C.H.DUC D'ORLEANS, Rw: Kościół Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, CHAPELLE SAINT FERDINAND / SOUS LINVOCATION DE NOTRE DAME / DE LA COMPASSION, niżej ELEVEE A LA MEMOIRE / DU DUC D'ORLEANS / PRINCE ROYAL / NAUGUREE LE 11 JUIL. / 1834., z boków sygnatura BORREL 1846., na rancie punca i JUIVRE, kościół został wybudowany w miejscu śmierci księcia Ferdynanda Filipa Orleańskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 9.77 g, 26.2 mm, patyna, niewielki, choć bardzo ładny medal

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 110

1)  48 zł