Francja, Medal na pamiątkę ustąpienia ze stanowiska ministra transportu dr Lauro Müllera, 1906

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:27:40
173638
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, Medal na pamiątkę ustąpienia ze stanowiska ministra transportu dr Lauro Müllera, 1906, Paryż, Aw: Popiersie dr. Lauro Müllera w prawo, na dole sygnatura AG GIRARDET, w otoku HOMETA AO SEU BENEMERITO - MINISTRO DA INDUSTRIA E VIAÇÃO - PRESIDENCIA RODRIGUES ALVES / DR LAURO MÜLLER - 15-11-1906, Rw: Napis w 11 wierszach, REPUBLICA DOS ESTADOS UNIDOS DO BRAZIL
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 54.14 g, 50 mm, patyna, ładny

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 170

1)  48 zł