Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, talar, 1721
Austria, talar, 1721
151823
III

840 zł

szac. 800 zł

1311 wyświetleń

10 zakończona
Austria, zestaw 2 x 3 krajcary (grosz), 1728, 1729
Austria, zestaw 2 x 3 krajcary (grosz), 1728, 1729
152570
III/III+

190 zł

szac. 80 zł

583 wyświetleń

5 zakończona
Austria, talar, 1765 G
Austria, talar, 1765 G
151815
III-

300 zł

szac. 400 zł

378 wyświetleń

4 zakończona
Austria, KOPIA talara, 1822 M
Austria, KOPIA talara, 1822 M
151816
kopia z 1997 roku, na rewersie punce
II

60 zł

szac. 80 zł

416 wyświetleń

3 zakończona
Austria, talar, 1857 A
Austria, talar, 1857 A
152545
III-

165 zł

szac. 100 zł

668 wyświetleń

10 zakończona
Austria, talar, 1861 V
Austria, talar, 1861 V
152546
III/III-

210 zł

szac. 120 zł

287 wyświetleń

10 zakończona
Austria, 1 floren, 1858 A
Austria, 1 floren, 1858 A
151868
I-/II+

80 zł

szac. 60 zł

177 wyświetleń

8 zakończona
Austria, 1 floren, 1859 A
Austria, 1 floren, 1859 A
151871
I-/II+

80 zł

szac. 60 zł

620 wyświetleń

7 zakończona
Austria, 1 floren, 1861 A
Austria, 1 floren, 1861 A
151862
II+/I-

75 zł

szac. 50 zł

342 wyświetleń

7 zakończona
Austria, 1 floren, 1862 A
Austria, 1 floren, 1862 A
151875
I/I-

105 zł

szac. 80 zł

359 wyświetleń

7 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.