Austria, talar, 1861 V

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:38:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, talar, 1861 V

Austria, talar, 1861 V

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:38:40
Numer:
152546
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, talar, 1861 V, Wenecja
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, rzadka
Literatura: Herinek 446, Dav. 21, Kahnt 352

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 288

— Oferty —

01-02-2018 17:04:40 przez: 056363
1)  210 zł
01-02-2018 17:32:41 przez: 055726
2)  200 zł
01-02-2018 16:19:26 przez: 055847
3)  180 zł
29-01-2018 15:49:16 przez: 056057
4)  155 zł
31-01-2018 17:12:40 przez: 056272
5)  150 zł
28-01-2018 19:19:53 przez: 055993
6)  110 zł
26-01-2018 22:15:05 przez: 056008
7)  100 zł
25-01-2018 17:28:56 przez: 055942
8)  90 zł
23-01-2018 00:40:40 przez: 055724
9)  80 zł
22-01-2018 21:24:17 przez: 055669
10)  75 zł

« powrót do listy