Polska, denar, ok. 1185/90-1201

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:01:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, denar, ok. 1185/90-1201

Polska, denar, ok. 1185/90-1201

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:01:00
Numer:
140388
Opis: Polska - Bolesław Wysoki 1163-1201, denar, ok. 1185/90-1201, Wrocław, W 4 polach dwunitkowego krzyża napis wstecznie B-O-L-I / Dwie postacie stojące z chorągwią, po bokach O-?
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.37 g
Literatura: Such. 3c; Str. 174d

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 945

— Oferty —

01-02-2018 21:00:56 przez: 056402
1)  310 zł
01-02-2018 20:58:37 przez: 056388
2)  300 zł
01-02-2018 16:55:13 przez: 055869
3)  220 zł
01-02-2018 14:42:55 przez: 056001
4)  200 zł
26-01-2018 17:13:30 przez: 055686
5)  195 zł
25-01-2018 22:13:58 przez: 055995
6)  175 zł
23-01-2018 13:41:46 przez: 055646
7)  165 zł
22-01-2018 22:42:20 przez: 055717
8)  160 zł
22-01-2018 18:03:15 przez: 055632
9)  150 zł
22-01-2018 20:04:25 przez: 055681
10)  120 zł
22-01-2018 19:31:33 przez: 055669
11)  105 zł
22-01-2018 19:28:49 przez: 055666
12)  95 zł

« powrót do listy