Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:28:20
152809
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 2 złote, 1831, Warszawa, ZŁOTE, kropka po POL, Pogoń z pochwą na miecz
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatne uszkodzenia rantu
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1214

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  430 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  360 zł
8)  350 zł
9)  340 zł
10)  230 zł
11)  220 zł
12)  210 zł
13)  200 zł
14)  190 zł
15)  185 zł
16)  180 zł