Niemcy, 2 marki, 1904 J

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:10:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2 marki, 1904 J

Niemcy, 2 marki, 1904 J

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:10:20
Numer:
151843
Opis: Niemcy - Brema- miasto, 2 marki, 1904 J, Hamburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne i rzadkie
Literatura: AKS 21, Jaeger 59

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1475

— Oferty —

01-02-2018 17:26:59 przez: 056045
1)  620 zł
01-02-2018 15:49:56 przez: 055675
2)  600 zł
30-01-2018 09:25:27 przez: 056040
3)  470 zł
26-01-2018 22:16:59 przez: 055826
4)  360 zł
27-01-2018 06:49:14 przez: 056016
5)  320 zł
25-01-2018 23:51:49 przez: 055998
6)  300 zł
24-01-2018 15:08:52 przez: 055815
7)  290 zł
24-01-2018 09:08:21 przez: 055794
8)  280 zł
22-01-2018 19:05:46 przez: 055661
9)  270 zł
22-01-2018 23:46:53 przez: 055711
10)  270 zł
22-01-2018 23:04:42 przez: 055639
11)  250 zł

« powrót do listy