Niemcy, 2 marki, 1911 D

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:10:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2 marki, 1911 D

Niemcy, 2 marki, 1911 D

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:10:00
Numer:
151842
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 2 marki, 1911 D, Monachium
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: AKS 207, Jaeger 48

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 854

— Oferty —

01-02-2018 22:09:59 przez: 056045
1)  200 zł
01-02-2018 22:03:51 przez: 056244
2)  195 zł
01-02-2018 21:06:05 przez: 056039
3)  155 zł
25-01-2018 00:06:36 przez: 055726
4)  70 zł
22-01-2018 22:31:06 przez: 055712
5)  60 zł

« powrót do listy