Austria, talar, 1857 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:38:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, talar, 1857 A

Austria, talar, 1857 A

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:38:20
Numer:
152545
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, talar, 1857 A, Wiedeń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rysy na tarczy w Orle
Literatura: Herinek 442, Dav. 21, Kahnt 352

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 669

— Oferty —

01-02-2018 16:34:30 przez: 055847
1)  165 zł
01-02-2018 21:32:03 przez: 055713
2)  160 zł
01-02-2018 14:33:31 przez: 056348
3)  140 zł
29-01-2018 15:48:41 przez: 056057
4)  125 zł
30-01-2018 21:16:13 przez: 056218
5)  125 zł
26-01-2018 22:14:39 przez: 056008
6)  85 zł
23-01-2018 10:31:38 przez: 055736
7)  75 zł
23-01-2018 00:41:23 przez: 055724
8)  70 zł
22-01-2018 22:09:49 przez: 055634
9)  65 zł
22-01-2018 21:23:46 przez: 055669
10)  60 zł

« powrót do listy