Austria, talar, 1721

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:37:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, talar, 1721

Austria, talar, 1721

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:37:00
Numer:
151823
Opis: Austria - Karol VI 1711-1740, talar, 1721, Hall
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.33 g
Literatura: Dav. 1053, M.-T. 843

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1322

— Oferty —

25-01-2018 18:53:01 przez: 055743
1)  840 zł
25-01-2018 17:28:21 przez: 055942
2)  820 zł
24-01-2018 17:29:22 przez: 055832
3)  800 zł
24-01-2018 20:33:24 przez: 055713
4)  780 zł
24-01-2018 10:39:30 przez: 055799
5)  580 zł
23-01-2018 19:44:37 przez: 055770
6)  560 zł
23-01-2018 18:05:40 przez: 055762
7)  540 zł
23-01-2018 00:43:00 przez: 055724
8)  520 zł
22-01-2018 21:29:22 przez: 055699
9)  500 zł
22-01-2018 21:39:37 przez: 055634
10)  490 zł

« powrót do listy