Austria, talar, 1765 G

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:37:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, talar, 1765 G

Austria, talar, 1765 G

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:37:40
Numer:
151815
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1765 G, Günzburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 1147, Herinek 491

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 381

— Oferty —

01-02-2018 21:25:54 przez: 056338
1)  300 zł
01-02-2018 21:24:43 przez: 055794
2)  290 zł
01-02-2018 17:04:00 przez: 056363
3)  280 zł
23-01-2018 18:06:06 przez: 055762
4)  240 zł

« powrót do listy