Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal patriotyczno-religijny wybity na pamiątkę Unii w Horodle, 1861
117012
Aw: Jadwiga i Jagiełło, napis wokoło POŁĄ. LITWY I RUSI Z... | II- |
100 zł szac. 125 zł 379 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894
117016
niesygnowany, Postacie wieśniaków w strojach ludowych ze ... | II- |
100 zł szac. 125 zł 315 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Muzeum w Krakowie, 1914
117441
niesygnowany, projekt Henryk Kunzek, Aw: Ukoronowana tarc... | I- |
100 zł szac. 125 zł 194 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Nagroda Towarzystwa Drobiu w Krakowie
117187
jednostronny medal niesygnowany, Dwa króliki i kogut na p... | III- |
100 zł szac. 50 zł 147 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, brosza patriotyczna LIMANOWA - TARNÓW - GORLICE, 1915
117182
wykonana na wzór medalu autorstwa Franciszka Mazura, Aw: ... | II- |
105 zł szac. 50 zł 180 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw plakietek z Wystawy Rolniczo - Przemysłowej w Częstochowie, 1926
117019
Popiersie cłopa na tle pola i napisy PAMIĄTKA Z WYSTAWY R... | II- |
110 zł szac. 75 zł 169 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medali nagrodowych sygnowanych A. Nagalski
117202
1. medal nagrodowy Drużynowy Marsz 10 KLM 10 XI 1928 (nap... | III |
115 zł szac. 75 zł 1525 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933
117194
medal z uszkiem sygnowany J.WYSOCKI, Aw: Poziomy napis, R... | II- |
115 zł szac. 60 zł 941 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem Na Urządzenia (Uwłaszczenie) Włościan, 1864
117172
sygnowany H KOЗЙH P, ПИМЕНОВЪ ЧУКМАСОВЪ, Aw: Głowa Aleksa... | I- |
120 zł szac. 200 zł 1366 wyświetleń |
1 | zakończona |