Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886
117174
sygnowany M KURNATOWSKI, Aw: Napis poziomy DRUGI ZJAZD TE... | III/IV |
120 zł szac. 30 zł 723 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, medal Za Zasługi z Wystawy w Czerniowcach 1886
117164
sygnowany autorstwa Romstorfer,a wykonany przez Schwerdtn... | II- |
120 zł szac. 200 zł 211 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zestaw medali z uszkiem
117193
1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER ... | II |
125 zł szac. 75 zł 450 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Józef Piłsudski, 1930
117027
autor Józef Aumiller Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZ... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 472 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
117173
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III |
130 zł szac. 100 zł 1655 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie, 1909
117198
medal niesygnowany autorstwa Jana Bukowskiego i Ignacego ... | I- |
130 zł szac. 50 zł 273 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy Towarzystwa Przemysłowców w Gostyniu 1886 r, 1886
117017
niesygnowany, Aw; Herb trójpolowy pod koroną i na- pis w ... | II |
145 zł szac. 200 zł 777 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw medalików z uszkiem
117191
1. jednostronny medal Juliusz Słowacki 1849, średnica 17.... | I-/III |
155 zł szac. 100 zł 588 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882
117201
1. medal z uszkiem sygnowany A.MACNUS, Aw: Obraz podtrzym... | II/III |
170 zł szac. 125 zł 760 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
117175
sygnowany J BIAŁAS POZNAŃ, Aw: Popiersie Kościuszki 3/4 w... | I- |
170 zł szac. 125 zł 674 wyświetleń |
4 | zakończona |