Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie... | I- |
640 zł szac. 200 zł 1566 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117177
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi... | I |
640 zł szac. 200 zł 751 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p... | III+ |
780 zł szac. 250 zł 1507 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Nagroda Towarzystwa "Zachęty" W Warszawie
117186
medal niesygnowany, Aw: Tacza z wygrawerowanym nazwiskiem... | III+ |
860 zł szac. 300 zł 240 wyświetleń |
4 | zakończona |