Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty z kolekcji Lucow, akcje i obligacje, Antyk, Śląsk, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 07-09-2015 18:00
Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal pamiątkowy Otwarcia Politechniki Lwowskiej 15 Listopada 1877, 1877
Polska, medal pamiątkowy Otwarcia Politechniki Lwowskiej 15 Listopada 1877, 1877
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie...
I-

640 zł

szac. 200 zł

1566 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117177
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi...
I

640 zł

szac. 200 zł

751 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego
Polska, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p...
III+

780 zł

szac. 250 zł

1507 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Nagroda Towarzystwa
Polska, Nagroda Towarzystwa "Zachęty" W Warszawie
117186
medal niesygnowany, Aw: Tacza z wygrawerowanym nazwiskiem...
III+

860 zł

szac. 300 zł

240 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.