Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:04:35
117177
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913, sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wierszach, poniżej tarcza z herbem Krakowa Rw: Naga postać rozrywa okowy na dłoniach Polonii
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, na obrzeżu znak koniczynki, połówka oryginalnego pudełka
Literatura: Strzałkowski 243

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 733

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  500 zł
4)  390 zł
5)  240 zł
6)  200 zł