Polska, Mikołaj Zyblikiewicz, 1887

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:57:30
117192
Opis: Polska - XIX wiek, Mikołaj Zyblikiewicz, 1887, medal niesygnowany wybity dla upamiętnienia polityka i prezydenta Krakowa Mikołaja Zublikiewicza, Aw: Głowa w leo i napis Mikołaj Zublikiewicz *28.11.1823 +16.5.1887, Rw: Gałązki dębowa, oliwna i herb Krakowa, wewnątrz napis NIC DLA SIEBIE WSZYSTKO DLA OJCZYZNY
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 mm
Literatura: H-Cz. 6760

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1408

1)  540 zł
2)  520 zł