Polska, zestaw medali z uszkiem

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:58:45
117193
Opis: Polska, zestaw medali z uszkiem, 1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER Pamiątka setnej rocznicy urodzin Warszawa 19 marca 1897, brąz 27 mm 2. Henryk Sienkiewicz jednostronny medal niesygnowany upamiętniający śmierć pisarza 15 XI 1916 mosiądz 20 mm
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 449

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  46 zł