Polska, Nagroda Towarzystwa Drobiu w Krakowie
Zakończenie: 17-09-2015 22:10:50
117187
Opis: | Polska - II RP 1918-1939, Nagroda Towarzystwa Drobiu w Krakowie, jednostronny medal niesygnowany, Dwa króliki i kogut na podwórzu przed wiejską chatą, w głębi panorama Krakowa, wokoło napis TOWARZYSTWO HODOWCÓW DROBIU W KRAKOWIE, na odwrocie wygrawerowany napis IV WYSTAWA 1926 |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 42 mm |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 154