Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:58:20
117016
Opis: Polska - XIX wiek, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894, niesygnowany, Postacie wieśniaków w strojach ludowych ze zniczem w dłoniach, wokół nich narzędzia, wokoło napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA WE LWOWIE 1894
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 34 mm, zapięcie na agrafkę

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 314

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  90 zł