Polska, zestaw medali nagrodowych sygnowanych A. Nagalski

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:12:30
117202
Opis: Polska - II RP 1918-1939, zestaw medali nagrodowych sygnowanych A. Nagalski, 1. medal nagrodowy Drużynowy Marsz 10 KLM 10 XI 1928 (napis grawerowany), mosiądz 40 mm, brak uszka 2. medal Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu 1929 z grawerowanym napisem 3 i 4 VIII 1929 Bieg Kolarski od Morza..., brąz 51 mm, dziurka 3. medal z uszkiem i grawerowaną datą zawodów strzeleckich 19.III.1932
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, jeden bardzo rzadki
Literatura: Strzałkowski 632 (RR)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1513

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  50 zł
4)  46 zł