Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:18:45
117203
Opis: Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych, 1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów drużyn sokolskich, brąz 30 mm 2. medal niesygnowany z zawodów wojskowych, brąz 40 mm
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 284

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  65 zł
5)  36 zł