Polska, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:15:50
117194
Opis: Polska - II RP 1918-1939, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933, medal z uszkiem sygnowany J.WYSOCKI, Aw: Poziomy napis, Rw: Popiersie profesowa Heliodora Święcickiego w lewo i napis wokoło (zmniejszony stempel awersu medalu Strzałkowski 509)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 25 mm
Literatura: Strzałkowski 721 (R)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 935

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  42 zł
6)  36 zł