Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 krucierz 1615, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.l.l -R-, Gum.982 |
45 zł 36 zł
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 krucierz 1616, Kraków, j.w., Kop.I.2a -R-, Gum.982 |
55 zł 45 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XIIlK.4d -R-, Gum.936 |
II- EF- |
45 zł 55 zł
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1604, Kraków, j.w., Kop.XIII.4c -R-, Gum.935 |
40 zł 32 zł
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, j.w., Kop.XIIIK.7a -RRR-, Gum.940 |
50 zł 40 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1613, Kraków, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XIVK.8, Gum.949 |
30 zł 24 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1614, Kraków, j.w., Kop.XIVK.9b -R-, Gum.949 |
35 zł 28 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw groszy 1614 i 1615, Kraków, j.w., Kop.XIVK.9b -R-, Kop.XIVK.10 |
50 zł 40 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1626, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.II.4, Gum.1376 |
30 zł 34 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1627, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańsk i napis, Kop.II.5, Gum.1377 |
55 zł 80 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1630, Elbląg- Okupacja szwedzka, Aw: Popiersie Gustawa Adolfa i napis, Rw: Herb Elbląga i napis,Kop.II.2, Ahl.30. |
50 zł 50 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szeląg 1592, Malbork, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVI.la, Gum.838, piękny stanzachowania |
II+ EF+ |
50 zł 80 zł
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szeląg 1592, Malbork, j.w., |
40 zł 55 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw szelągów 1596 (Wschowa), 1599 (Bydgoszcz) i *1623 (Wilno), Kop.V.lb -R-, Kop.XVIIIb.1a -R-,Kop.VIII.Ic -R-, razem 3 sztuki |
III/III+ VF/VF+ |
70 zł 56 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw szelągów 1592 (Wilno), 1599 i 1600 (Wschowa), Kop.I.4 -RR-, Kop.VIII.2a -RR-, Kop.XVIIIws.2c -R-,razem 3 sztuki |
III VF |
100 zł 105 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szeląg 1632, Elbląg- okupacja szwedzka, Aw: Monogram Gustawa Adolfa i napis, Rw: Herb Elbląga i napis,Kop.I.4a, Ahl.35 |
II+ EF+ |
25 zł 20 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dwudenar 1620, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, Kop.lI.9a, Gum.1281 |
II+ EF+ |
40 zł | |
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1610, Poznań, Aw: Klucze, Rw: Orzeł, Kop.I.10 -RR-, Gum.1466 |
80 zł 64 zł
321 | Władysław IV Waza 1633-1648 dukat 1635, Toruń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop.31.1.3 -RR-, Fr.58(50), T.40, ładnastara patyna |
III VF |
1 700 zł 1 800 zł
322 | Władysław IV Waza 1633-1648 talar 1634, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.12.I.2a -R-, Dav.4326 |
III- VF- |
500 zł 520 zł