Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  LITERATURA
995 G. Brockmann- Die Medaillen der Welfen. Band L Linie Wolfenbüttel, 415 str., ilustracje w tekście, Kolonia 1985,twarda oprawa z obwolutą
200 zł
996 F. Cach- Nejstarsi ceske mince. Ceske denary do mincovni reformy Bretislava I, 96 str., 22 tablice i 3 mapy, Praga1970, najlepszy katalog monet czeskich X i XI wieku,..
60 zł
130 zł
997 K. Dittrich- Antike Münzen aus Olbia und Pantikapeum, 175 str., ilustracje w tekście, Praga 1959, oprawa płócienna
80 zł
70 zł
998 M. Gumowski- Medale polskie, 231 str., 34 tablice ze zdjęciami, Warszawa 1925, oprawa półskórek
60 zł
120 zł
999 M. Gumowski- Monety polskie, 176 str., 32 tablice, Warszawa 1924, oprawa półskórek
45 zł
95 zł
1000 W. Hävernick- Der Kölner Pfennig im 12. und 13. Jahrhundert, 219 str., 2 tabele i 2 mapy, przedruk wydania z 1930 r.,Hildesheim 1984, oprawa kartonowa
90 zł
1001 A. Pohl- Münzzeichen und Meisterzeichen auf ungarische Münzen des Mittelalters 1300-1540, 101 str., 145 tablicz opisami i zdjęciami monet Budapeszt 1982, bardzo cieka..
120 zł
1002 J. Sabatier- Déscription générale des monnaies byzantines..., tomy 1 i 2, przedruk wydania z 1865 r., 377 str., 70 tablic,Graz 1955, oprawa płócienna, pieczątki własn..
200 zł
1003 St. Suchodolski- Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośredniowiecznej, 131 str., 11 tablic ze zdjęciamiOssolineum 1987, twarda oprawa
35 zł
28 zł
1004 St. Suchodolski- Mennictwo polskie w XI i XII wieku, 162 str., 24 tablice ze zdjęciami, Ossolineum 1973, oprawapłócienna
45 zł
36 zł
1005 R. Voglhuber- Taler und Schautaler des Erzhauses Habsburg 1484-1896, 415 str., 191 tablic ze zdjęciami,Frankfurt n/M 1971, oprawa płócienna z obwolutą
180 zł
1006 St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1625, 225 str., 19 tablic, Kraków 1884, oprawa półskórek
180 zł
1006a Wiadomości Numizmatyczne 1961-1962, zeszyty 15-18 i 21-22 oraz zeszyt dodatkowy, jeden z najciekawszych roczników WN; wiele ciekawych artykułów, oprawa wiśniowy półsk..
80 zł
1007 Z. Żabiński- Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Północnej, 167 str., Ossolineum 1989, twardaoprawa
30 zł
1008 Credit de la Bourse SA- Paryż, katalogi aukcyjne , kwiecień 1992, kwiecień 1993 im kwiecień 1994, luksusowewydania w twardej oprawie z pięknymi zdjęciami, razem 3 kat..
60 zł
48 zł
1009 Emporium- Hamburg, katalogi aukcyjne Nr 24, 25, 27, 31 z lat 1992 -1994, luksusowe wydanie w twardej oprawie,razem 4 katalogi
80 zł
110 zł
1010 Tradart- Genewa- Monnaies Antiques, grudzień 1991 i listopad 1992, katalogi aukcyjne najlepszej europejskiej firmyhandlującej monetami antycznymi, wspaniałe kolorowe ..
100 zł
80 zł